Masz pytanie?

Kontakt

Data:2018-07-25

 

 

SYSlink Piotr Paszkowski
 

Dane rejestrowe:

Grabina Wola 12
97-318 Czarnocin
Tel.: +48 44 667 60 30

Siedziba biura:

Ul. Źródlana 21/12
95-080 Tuszyn
Tel.: +48 42 942 21 12

e-mail: kontakt@syslink.pl

NIP: 725-170-43-11
REGON: 100953754

Infolinia:
Tel.:
+48 666 877 324

 

[Pomoc zdalna - kliknij, aby pobrać]

 


POZOSTAŁE KONTAKTY


Właściciel firmy:
Piotr Paszkowski
Tel.: +48 600 293 324
e-mail: piotr@syslink.pl


Sprzedaż i kontakt z klientem:
Mariusz Znamierowski
Tel.: +48 509 344 954
e-mail: mariusz@syslink.pl


Serwis i Wdrożenia:
Michał Słupski
Tel.: +48 605 559 073
e-mail: michal@syslink.pl


Marketing:
Agnieszka Paszkowska
Tel.: +48 600 364 324
e-mail: agnieszka@syslink.pl


Urządzenia OKI:
Artur Kaczmarek
Tel.: +48 501 504 510
e-mail: artur@syslink.pl

Dział marketingu:
e-mail: marketing@syslink.pl


Dział handlowy:
e-mail: handlowy@syslink.pl


Dział urządzeń OKI:
e-mail: oki@syslink.pl


Dział serwisu i wdrożeń:
e-mail: serwis@syslink.pl